This website uses cookies to provide services and pursuant to the Cookies Policy. You may define the conditions for keeping or accessing cookies in your browser. ×

Zmieniamy się dla Was!

Jesteś na archiwalnej wersji serwisu Allegro Charytatywni. Funkcjonalności zgodne z Regulaminem charytatywni.allegro.pl będą dostępne do 30.09.2020r.

Działania charytatywne możliwe są już na allegro.pl zgodnie z Załącznikiem nr 17 do Regulaminu Allegro.
Od 30.09.2020 domena charytatywni.allegro.pl będzie miała charakter wyłącznie promocyjny.

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Działaj na allegro.pl!

×

User (209)

100% Positive feedback
287 from 287 persons
Type Last 7 days Last 30 days All Bought/Sold
Positive 0 0 287 26 / 261
Neutral 0 0 0 0 / 0
Negative 0 0 0 0 / 0
  • Registered on: 06.04.2006, 11:38:25
  • Recently logged in on: 23.03.2020, 22:12:40

Feedback

Received

Older than 6 months

  • From
  • Type
  • Date
  • Number
  • Reply
  • (130)( Buyer )
  • Positive
  • Thu 15 Feb 2018 17:40:11 CET
  • 6291259
  • Show
  • (4)( Buyer )
  • Positive
  • Tue 13 Feb 2018 11:03:43 CET
  • 6193096
  • Show
  • (15)( Buyer )
  • Positive
  • Tue 13 Feb 2018 01:23:05 CET
  • 6256381
  • Show
  • (126)( Buyer )
  • Positive
  • Wed 7 Feb 2018 16:56:22 CET
  • 6184045
  • Show
  • (23)( Buyer )
  • Positive
  • Sun 4 Feb 2018 23:46:19 CET
  • 5839720
  • Show
  • (18)( Buyer )
  • Positive
  • Fri 2 Feb 2018 09:18:41 CET
  • 6118741
  • Show
  • (4)( Buyer )
  • Positive
  • Wed 31 Jan 2018 15:58:12 CET
  • 6184069
  • Show
  • (1)( Buyer )
  • Positive
  • Wed 31 Jan 2018 13:50:59 CET
  • 5986129
  • Show
  • (59)( Buyer )
  • Positive
  • Mon 29 Jan 2018 19:46:06 CET
  • 6103177
  • Show
  • (7)( Buyer )
  • Positive
  • Thu 25 Jan 2018 20:59:18 CET
  • 5958877
  • Show
  • (130)( Buyer )
  • Positive
  • Thu 25 Jan 2018 18:06:27 CET
  • 5986126
  • Show
  • (18)( Buyer )
  • Positive
  • Thu 25 Jan 2018 12:34:37 CET
  • 5530186
  • Show
  • (19)( Buyer )
  • Positive
  • Wed 24 Jan 2018 12:35:47 CET
  • 6103210
  • Show
  • (1)( Buyer )
  • Positive
  • Mon 22 Jan 2018 19:04:39 CET
  • 5958769
  • Show
  • (3)( Buyer )
  • Positive
  • Mon 22 Jan 2018 10:21:02 CET
  • 5841634
  • Show
  • (25)( Buyer )
  • Positive
  • Sat 20 Jan 2018 19:35:07 CET
  • 5753182
  • Show
  • (127)( Buyer )
  • Positive
  • Wed 17 Jan 2018 17:38:48 CET
  • 5869432
  • Show
  • (9)( Buyer )
  • Positive
  • Tue 16 Jan 2018 00:40:27 CET
  • 5696032
  • Show
  • (9)( Buyer )
  • Positive
  • Tue 16 Jan 2018 00:40:27 CET
  • 5699056
  • Show
  • (245)( Buyer )
  • Positive
  • Mon 15 Jan 2018 13:14:45 CET
  • 5811532
  • Show