This website uses cookies to provide services and pursuant to the Cookies Policy. You may define the conditions for keeping or accessing cookies in your browser. ×

Zmieniamy się dla Was!

Jesteś na archiwalnej wersji serwisu Allegro Charytatywni. Funkcjonalności zgodne z Regulaminem charytatywni.allegro.pl będą dostępne do 30.09.2020r. Sprawdź więcej tutaj w sprawie dostępności Usługi PayU w serwisie charytatywni.allegro.pl.

Działania charytatywne możliwe są już na allegro.pl zgodnie z Załącznikiem nr 17 do Regulaminu Allegro. Usługa PayU jest dostępna zgodnie z Załącznikiem 7A do Regulaminu Allegro.
Od 30.09.2020 domena charytatywni.allegro.pl będzie miała charakter wyłącznie promocyjny.

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Działaj na allegro.pl!

×

User (231)

100% Positive feedback
307 from 307 persons
Type Last 7 days Last 30 days All Bought/Sold
Positive 0 0 307 60 / 247
Neutral 0 0 0 0 / 0
Negative 0 0 0 0 / 0
  • Registered on: 25.11.2006, 09:18:43
  • Recently logged in on: 31.01.2020, 09:18:35

Feedback

Received

Older than 6 months

  • From
  • Type
  • Date
  • Number
  • Reply
  • (657)( Seller )
  • Positive
  • Mon 27 Dec 2010 19:31:00 CET
  • 408337
  • Show
  • (485)( Seller )
  • Positive
  • Wed 22 Dec 2010 11:42:44 CET
  • 395380
  • Show
  • (168)( Buyer )
  • Positive
  • Tue 21 Dec 2010 15:20:12 CET
  • 386930
  • Show
  • (731) ( Seller )
  • Positive
  • Wed 15 Dec 2010 14:28:23 CET
  • 387363
  • Show
  • (506) ( Seller )
  • Positive
  • Tue 14 Dec 2010 21:09:50 CET
  • 393584
  • Show
  • (557) ( Seller )
  • Positive
  • Wed 8 Dec 2010 10:11:37 CET
  • 389335
  • Show
  • (557) ( Seller )
  • Positive
  • Wed 8 Dec 2010 10:10:45 CET
  • 389336
  • Show
  • (504) ( Buyer )
  • Positive
  • Sun 21 Feb 2010 17:35:34 CET
  • 385943
  • Show
  • (781)( Buyer )
  • Positive
  • Sun 21 Feb 2010 00:04:59 CET
  • 385947
  • Show
  • (1155) ( Seller )
  • Positive
  • Tue 9 Feb 2010 10:13:23 CET
  • 374146
  • Show
  • (1548)( Buyer )
  • Positive
  • Mon 1 Feb 2010 16:28:07 CET
  • 377670
  • Show
  • (7)( Buyer )
  • Positive
  • Sat 30 Jan 2010 12:04:05 CET
  • 356316
  • Show
  • (307)( Buyer )
  • Positive
  • Thu 28 Jan 2010 00:55:26 CET
  • 360427
  • Show
  • (307)( Buyer )
  • Positive
  • Thu 28 Jan 2010 00:52:29 CET
  • 360428
  • Show
  • (307)( Buyer )
  • Positive
  • Thu 28 Jan 2010 00:51:53 CET
  • 360433
  • Show
  • (307)( Buyer )
  • Positive
  • Thu 28 Jan 2010 00:51:23 CET
  • 360436
  • Show
  • (22)( Buyer )
  • Positive
  • Sun 24 Jan 2010 13:37:49 CET
  • 303763
  • Show
  • (15)( Buyer )
  • Positive
  • Fri 22 Jan 2010 15:49:48 CET
  • 321890
  • Show
  • (49)( Buyer )
  • Positive
  • Fri 22 Jan 2010 02:02:19 CET
  • 279970
  • Show
  • (15)( Seller )
  • Positive
  • Wed 20 Jan 2010 19:40:24 CET
  • 331317
  • Show
  • (1)( Buyer )
  • Positive
  • Tue 19 Jan 2010 19:47:32 CET
  • 333289
  • Show
  • (15)( Buyer )
  • Positive
  • Tue 19 Jan 2010 07:18:00 CET
  • 328857
  • Show
  • (105) ( Buyer )
  • Positive
  • Tue 19 Jan 2010 00:15:51 CET
  • 273930
  • Show
  • (34)( Buyer )
  • Positive
  • Mon 18 Jan 2010 23:53:54 CET
  • 360420
  • Show