This website uses cookies to provide services and pursuant to the Cookies Policy. You may define the conditions for keeping or accessing cookies in your browser. ×

Zmieniamy się dla Was!

Jesteś na archiwalnej wersji serwisu Allegro Charytatywni. Funkcjonalności zgodne z Regulaminem charytatywni.allegro.pl będą dostępne do 30.09.2020r. Sprawdź więcej tutaj w sprawie dostępności Usługi PayU w serwisie charytatywni.allegro.pl.

Działania charytatywne możliwe są już na allegro.pl zgodnie z Załącznikiem nr 17 do Regulaminu Allegro. Usługa PayU jest dostępna zgodnie z Załącznikiem 7A do Regulaminu Allegro.
Od 30.09.2020 domena charytatywni.allegro.pl będzie miała charakter wyłącznie promocyjny.

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Działaj na allegro.pl!

×

User (11)

100% Positive feedback
15 from 15 persons
Type Last 7 days Last 30 days All Bought/Sold
Positive 0 0 15 0 / 15
Neutral 0 0 0 0 / 0
Negative 0 0 0 0 / 0
  • Registered on: 13.12.2009, 16:44:06

Feedback

Received

Older than 6 months

  • From
  • Type
  • Date
  • Number
  • Reply
  • (2)( Buyer )
  • Positive
  • Fri 26 Mar 2010 06:21:40 CET
  • 385038
  • Show
  • (42)( Buyer )
  • Positive
  • Wed 17 Mar 2010 11:29:18 CET
  • 385270
  • Show
  • (42)( Buyer )
  • Positive
  • Wed 17 Mar 2010 11:29:05 CET
  • 385277
  • Show
  • (42)( Buyer )
  • Positive
  • Wed 17 Mar 2010 11:28:55 CET
  • 385952
  • Show
  • (42)( Buyer )
  • Positive
  • Wed 17 Mar 2010 11:28:43 CET
  • 385953
  • Show
  • (1)( Buyer )
  • Positive
  • Fri 12 Mar 2010 10:48:16 CET
  • 384725
  • Show
  • (40)( Buyer )
  • Positive
  • Thu 11 Mar 2010 22:01:01 CET
  • 385273
  • Show
  • (111) ( Buyer )
  • Positive
  • Mon 8 Mar 2010 20:59:32 CET
  • 375083
  • Show
  • (4015) ( Buyer )
  • Positive
  • Mon 22 Feb 2010 22:26:41 CET
  • 385272
  • Show
  • (1113) ( Buyer )
  • Positive
  • Sun 21 Feb 2010 01:08:06 CET
  • 385957
  • Show
  • (1548)( Buyer )
  • Positive
  • Sat 20 Feb 2010 15:17:40 CET
  • 385266
  • Show
  • (1)( Buyer )
  • Positive
  • Mon 15 Feb 2010 10:46:52 CET
  • 375085
  • Show
  • (1)( Buyer )
  • Positive
  • Wed 10 Feb 2010 11:03:17 CET
  • 373466
  • Show
  • (1)( Buyer )
  • Positive
  • Mon 1 Feb 2010 14:55:54 CET
  • 359278
  • Show
  • (3)( Buyer )
  • Positive
  • Fri 29 Jan 2010 21:58:29 CET
  • 359277
  • Show